Skip to content

Inštalácia a počiatočný import produktov ZADARMO

nákup cez PayPal

Ešte predtým ako by sme Vám chceli predstaviť novinky v našom produkte onlineERP, chceli by sme Vás informovať, že sme zmenili spôsob objednávania systému onlineERP a jeho súčastí.

Doteraz sa objednávanie dialo cez registračný formulár. Trošku sme to zmodernizovali a momentálne je celkový proces objednávania a platby podobný bežnému e-shopu.

Jednoducho po kliknutí na ceny a licencie, začnete postupne skrolovať stránkou:

 • zvolíte si typ licencie („standard“ alebo „premium“)
 • zvolíte si doplnkové moduly a balíky
 • zvolíte si doplnkový typ podpory
 • Následne kliknite na ikonku „Pokladňa“, ktorá vás presmeruje do objednávacieho formuláru. Musíte byť registrovaný (pri registrácii zadajte aj kontaktné informácie ako meno a telefón, aby sme Vás v prípade problémov mohli kontaktovať). Môžete si systém objednať aj ako súkromná osoba, vtedy nie je nutné zadávať fakturačné údaje, ale musíte súhlasiť s licenčnými podmienkami.

  Po kliknutí na „Nákup“ Vás presmerujeme na stránku PayPal, cez ktorý prebieha celá platba. Ak nemáte účet PayPal, môžete platiť aj priamo platobnou kartou (tiež cez PayPal stránku).

  Ak prebehne platba v poriadku, PayPal Vás presmeruje späť na našu stránku s informáciami o úhrade a s odkazmi na súbory, ktoré si môžete stiahnuť.

  Históriu objednávok a platieb spolu s odkazmi na súbory nájdete aj vo Vašom profile.

  Ak neveríte PayPalu alebo platbám kartou cez internet, stále ostáva možnosť úhrady prevodom na náš účet.

  V ďalšom článku už novinky o systéme.

  Súvisiace články