Skip to content

Inštalácia a počiatočný import produktov ZADARMO

Ahoj svet alebo Ahoj onlineERP

Dve slová „Ahoj svet“ alebo „Hello world“ sú prvé dve slová, ktoré tvoria prvotný výstup z akejkoľvek aplikácie. Tieto slová som použil aj v tomto úvodnom článku do systému onlineERP.

Ako sa z každej stránky na tomto webe môžete čítať, onlineERP je podnikový skladový ekonomický a informačný systém. Jednoducho napísané, je to systém, ktorý vám umožní sledovať váš sklad, vytvárať cenníky, objednávky, faktúry, posielať informačné správy a mať k dispozícii základné podnikové nástroje priamo na webovej stránke (či už u nás alebo na vašej firemnej stránke). Pre bližšie informácie si prejdite jednotlivé sekcie stránok, kde sa môžete dočítať aj to, že systém obsahuje napr. modul pre maloobchodný predaj, ktorý Vám umožní tlačiť pokladničné bločky alebo úhrady hotovostných faktúr, uzávierky a pod. Okrem iného však obsahuje aj aplikáciu pre mobilné zariadenia so systémom Android.

Každú súčasť a každý modul si môžete vyskúšať na demo stránke systému, alebo si môžete stiahnuť z Google Play demo android aplikáciu, ktorá je prepojená s demo stránkou. Čiže môžete meniť a pridávať používateľov, pobočky, zákazníkov, vytvárať faktúry, tlačiť bločky a výstup dát si otestujte v android aplikácii.

Ak sa vám bude systém páčiť, máte na výber. Využiť službu, kde sa iba zaregistrujete a za malý mesačný poplatok ho môžete používať alebo ak chcete viac funkcií, stiahnete si celú aplikáciu spolu so zdrojovými kódmi. To znamená, že ak ste zruční v programovaní webových aplikácií alebo tvorbe webových stránok, môžete si meniť súčasti systému alebo pridávať nové prvky systému. Musím doplniť, že síce máte právo meniť systém podľa vás, ale nesmiete ho ďalej šíriť, predávať a poskytovať zdrojové kódy.

Našim zámerom je, aby sme vás formou článkov informovali o novinkách, ktoré chceme pridávať, návody a nejaké články len tak o niečom :).

Tak zatiaľ toľko. Napíšte nám alebo nám zavolajte ak budete mať akékoľvek otázky.

Súvisiace články