EnglishSlovak

Modul Upomienky

Evidencia a rozposielanie zákazníckych upomienok.

Popis modulu

Upomienky je modul, ktorý umožňuje ukladať a odosielať upomienky zákazníkov, ktorých faktúry sú po splatnosti.

Základné požiadavky

Vytváranie upomienok nie je limitované, ale ak ich chcete aj odosielať emailom, tak minimálna licencia onlineERP systému je STANDARD.

Funkčnosť

Každá z upomienok má 3 fázy:
  1. Upomienka 1 (prvotné upozornenie obsahujúce neuhradené faktúry so zreteľom na ich uhradenie)
  2. Upomienka 2 (druhé upozornenie so zreteľom na nereagovanie na 1. upomienku)
  3. Pokus o zmier (tretie a posledné upozornenie so zreteľom na právne následky za neuhradenie faktúr)

Zároveň z karty zákazníka je možné vytvoriť aj predbežnú upomienku, ktorá nebude zapísaná do systému, ale slúži skôr ako saldo konto vystavených neuhradených faktúr.

Jednotlivý stav upomienok sa zobrazí aj v karte zákazníka alebo vo finančných reportoch zákazníka.

 

Galéria modulu

zakladné okno upomienky
zakladné okno upomienky
finanačný stav zákazníka s upomienkou
finanačný stav zákazníka s upomienkou

30

Kategórie:
Aktuálna verzia

2.8.3

Posledná aktualizácia:

10.08.2022

História zmien

version 2.8.3——– volanie buildCompanyData() z triedy Settingsversion 2.8.2——– zmena nazvu js premennych pre polia a udaje adresyversion 2.8.1——-! oprava zobrazenia duplicitnych poloziek na formulariversion 2.8——– #525 js premenne nacitavane z controlleru- default premenna update_versions kvoli PHP warnings- defaultne nacitanie triedy inventory, transactions- novy sposob nacitavania modals templates- spravne zobrazenie textu pri uspesnom zmazani- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)! oprava ID pobocky a ukladania upomienkyversion 2.7.2————– premenovana premenna triedy period na periods- vyhodene new String() pri sumach v jsversion 2.7.1————-! oprava duplicitneho ukladania upomienkyversion 2.7———— kontrola ukladania dokladu, ci DB nevratila chybu- prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- zrychlenie ukladania poloziek cez db->insertMulti- odstranene nepouzivane php metody z tcpdf formularov a reportovversion 2.6.1————-! oprava pri instalacii formularov s pociatocnymi pravamiversion 2.6———–+ #389 pridana iniciacia IS a chatu k menu pouzivatela v dokladoch- zjednotenie route odkazov bez nutnosti volat typ pripojenia SSL- #334 zjednotene zobrazenie nulovych sum- #205 prepisana logika evidencie udajov v skrytych stlpcoch (zvysenie rychlosti nacitania dokladov min. 3nasobne)- #252 bootstrap toast oznamovacie bubliny namiesto pnotify- uprava aktualizacie pre novsie verzieversion 2.5———— prepisane formulare a reporty na mPDFversion 2.4.4————– zmena premennej payment_code na payment_method- zmena nazvu metody pre special_definesversion 2.4.3————– vypocet datumu splatnosti vyslych faktur podla datumu vystavenia- z udajov formularov a reportov odstraneny datum vytvoreniaversion 2.4.2————– #299 kontrola dvojkliku pri ukladani v PHP (pomocu session)version 2.4.1————-+ modal pri tlaci dokumentov (ak je zapisany dokument, tak si pouzivatel zvoli ci ho chce “iba vytlacit” alebo “ulozit a vytlacit”)- PHP upravy pre novsie verzie (prepisany sizeof() na count() resp. empty()) + textove upravy- #213 – zabranenie dvojkliku pri ukladani dokladovversion 2.4———— ukladanie ID zakaznika! oprava datumu splatnosti(z datumu dodania)version 2.3 – initial