EnglishSlovak

Rozšírenie Finančné plánovanie

Firemné alebo zamestnanecké plánovanie financií.

Popis rozšírenia

Finančné plánovanie je rozšírenie, ktoré pridáva do sekcie finančných údajov, do zamestnaneckej karty a do karty profilu zamestnanca možnosť evidovať finančný plán predaja a analyzovať jeho plnenie.

Funkčnosť

Finančný plán sa definuje na každý mesiac zvlášť a je možné definovať samotnú výšku plánu ako aj minimálnu sumu plnenia.
Finančný plán je možné zvlášť definovať za celú firmu, pobočku alebo za zamestnanca.
Ďalšou funkciou je porovnanie plánov z minulých rokov a následnej percentuálnej zmeny (ide o pomôcku v prípade zadávania plánu na začiatku roka).

Výstupom z plánu je výsledok z predaja po mesiacoch a percentuálny podiel medzi plánom a dosiahnutým výsledkom. Tento výsledok je tiež zobrazený vo forme grafu. Súčasťou výsledku je aj koláčový graf, ktorý znázorňuje podiel zamestnancov na dosiahnutom výsledku.

Súčasťou rozšírenia Finančné plánovanie sú aj dva boxy na nástenke, ktoré graficky znázorňujú výsledky plánu.

 

Galéria modulu

graf finančné plány
graf finančné plány
zakladne okno financneho planovania
zakladne okno financneho planovania

40

Kategórie:
Aktuálna verzia

3.0

Posledná aktualizácia:

10.08.2022

História zmien

version 3.0——– defaultne nacitanie triedy contacts- doplnenie chybajucich anglickych prekladov- js premenne z globalnej premennej app- premenovanie jazykoveho suboru na defaults.php- premiestnenie dashboardov (widgets = box) a novy sposob ich nacitavania- presunuty user_finance widget z premium licencie- velke upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)! oprava textov! oprava cesty k ajax udajom z widgetuversion 2.7.1————– premenovana premenna triedy period na periodsversion 2.7———— php a js upravy- definovanie zalozky pre profil pouzivatela- tab_list premenna pre zalozku v zamestnancoch! oprava textovej definicieversion 2.6.1————– textova zmena- prehodene hodnoty v grafe planuversion 2.6———– oprava velkosti pie grafu! oprava zobrazenia udajov z predch. a rokov- boxy nastenky spustane az po nacitani uvodnej stranky- prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- zrychlenie ukladania poloziek cez db->insertMulti- #428 v datatables pouzite polia udajov, z ktorych sa ziskavaju data bez nutnosti ich volat v kazdom riadkuversion 2.5.2————– designova uprava v boxoch nastenky- odstranene typy fin. planu (ostava iba fin. plan z predaja)version 2.5.1————– zmena minimalnej licencie a drobne upravyversion 2.5———— #334 zjednotene zobrazenie nulovych sum- #252 bootstrap toast oznamovacie bubliny namiesto pnotifyversion 2.4.4————– uprava aktualizacie pre novsie verzie- zmena nacitania udajov po zvoleni viacerych pobociek- zistovanie fin. udajov podla datumov a nie periodversion 2.4.2————– ziadne formulare rozsirenie nema, takze nie je nutne definovat cestu k nim! oprava zistovania fin. a sklad. udajov pri zadani datumov (pri predaji sa ma brat datum dodania)! oprava zistovania financnych udajov ak ma pouzivatel iba jednu predv. pobockuversion 2.4.1————– PHP upravy pre novsie verzie (prepisany sizeof() na count() resp. empty())version 2.4———— premenovane metody pre nacitanie zamestnancov podla ich zaradenia- prepisane zobrazovanie mnozstiev (min. na tolko des. miest ako je v nastaveniach namiesto doterajsieho 1 des. miesta)- presunute funkcie instalacie zo systemu do rozsireni! oprava filtra datumu dashboardu fin. plan! oprava generovania planov na dalsi rok pre store_id 0! generovat plan pre novu pobocku! oprava zobrazenia % v pie chart! oprava generovania grafovversion 2.3 – initial