EnglishSlovak

Modul Opakované transakcie

Opakovanie transakcie s evidenciou trvalých platieb

Popis modulu

Opakované transakcie je modul, ktorý umožňuje nastaviť opakujúce sa transakcie spolu s vytváraním a evidenciou trvalých platieb.

Funkčnosť

1. Nastavenie opakajúcich sa transakcií

Umožňuje v objednávkach a faktúrach zadať opakujúcu sa transakciu zadaním počtu opakovaní (napr. 12) a zadaním frekvencie opakovaní (napr. mesačne). Na základe týchto údajov sa v danom období automaticky vytvorí rovnaký doklad.

2. Zadávanie trvalých platieb

Umožňuje zadať trvalú platbu (napr. mesačný nájom alebo elektrina) zadaním počtu a frekvencie opakovaní. Jednotlivé platby sa následne uhradia bežným spôsobom, prípadne je možné vytvoriť z trvalých platieb vyúčtovaciu faktúru.

Galéria modulu

zakladne okno trvale platby
zakladne okno trvale platby
modal Opakované transakcie
modal Opakované transakcie

25

Kategórie:
Aktuálna verzia

3.0.2

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

História zmien

version 3.0.2 (2023-06-03)——-! drobné js úpravyversion 3.0.1 (2023-06-01)——-! oprava ukladania id zákazníkaversion 3.0——– zmeny js a php funkcii pre formatovania cien- prepísaná logika zmeny výpočtu DPH v doklade- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.4——– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.3——-! oprava vypoctu sirky stlpca poznamok vo vypisochversion 2.8.2——– zmena zobrazenia poznamok vo vypisochversion 2.8.1——– aktualizacia default ciselnika na rok 2022version 2.8——– upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.7.3————– php a js úpravy podľa jadra systémuversion 2.7.2————– php upravyversion 2.7.1————-! oprava nacitania kontaktu a oprava pristupovych prav pri ukladaniversion 2.7———— prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.6.2————– zmena vypoctu DPHversion 2.6.1————-! opravy funkcnosti medzi licenciami- zmena minimálnej licencieversion 2.6———— #334 zjednotene zobrazenie nulovych sum- #205 prepisana logika evidencie udajov v skrytych stlpcoch (zvysenie rychlosti nacitania dokladov min. 3nasobne)- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.5.1————– #118 moznost skryt prvy stlpec s ID vo vypisoch- uprava aktualizacie pre novsie verzieversion 2.5————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.3————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.2————– #193 nastavenie ci sa maju tabulky na mobile zobrazit responzivne alebo iba horizontalne- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.1————-+ modal pri tlaci dokumentov (ak je zapisany dokument, tak si pouzivatel zvoli ci ho chce “iba vytlacit” alebo “ulozit a vytlacit”)- php úpravy podľa jadra systému! #213 – zabranenie dvojkliku pri ukladani dokladovversion 2.4———–+ moznost nastavit pobocku, ktorej sa zada samostatne ICO, DIC a ci je platca DPH (na zaklade toho prepisana logika vypoctu DPH)+ nastavenie pre predvoleny filter vo vypisoch- ukladanie ID zakaznika- upravy v mobilnom zobrazeni – vo vypisoch po kliknuti na prvy stlpec sa otvori riadok s detailami a neotvori sa okno s editaciou! oprava “sample” stlpca pri ukladani! opravy defines pre php7 a textove upravy- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.3.5————-! oprava v autocomplete po nacitani poloziek z load_order! oprava pri zmene udajov (mnozstiev, cien…) po nacitani dokumentu! pri ukladani opakujucich transakcii neukladalo druhu stranu “ttl”! +- prepisane baliky funkcii na rozsirenia (‘cashbook’, ‘override’, ‘plans’, ‘points’, ‘variants’)- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.3 – initial