EnglishSlovak

Modul Notifikácie

Oznamovanie zákazníkov o stave objednávok a faktúr

Popis modulu

Notifikácie je modul, ktorý umožňuje odosielať emailové oznámenia zákazníkovi o vybaviteľnej objednávke alebo o zaslanom tovare.

Základné požiadavky

Vytváranie upomienok nie je limitované, ale ak ich chcete aj odosielať emailom, tak minimálna licencia onlineERP systému je STANDARD.

Funkčnosť

Základom notifikácie je nadefinovaní text, ktorý sa má odosielať. Ten sa definuje v administrácii modulu. Do textu je možné umiestniť parametre, ktoré budú preložené vo výslednom oznámení.
Oznámenie môže obsahovať:
  • informácie o vybaviteľnej objednávke (priamo na stránke notifikácií sa zobrazí zoznam vybaviteľných objednávok).
  • informácie o odoslanom tovare spolu s vystaveným číslom faktúry s priložením PDF danej faktúry. Súčasťou tohto oznámenia môže byť aj sledovacie číslo balíka (tento údaj sa získava z prepravného balíka a je možné ho prepojiť s rozšírením “prepravcovia zásielok”, kde číslo balíka sa automaticky generuje na strane kuriéra a ukladá do systému)

 

Notifikáciu je možné odoslať aj priamo z dokladu (objednávky alebo faktúry).
Notifikáciu nie je nutné odosielať emailom, ale poslúži aj ako interné označenie, že bol zákazník o pohybe tovaru oboznámený. Prípadne je v budúcnosti možné odoslať oznámenie formou SMS.

Galéria modulu

Základné okno Notifikácie
Základné okno Notifikácie

30

Kategórie:
Aktuálna verzia

3.0.1

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

História zmien

version 3.0.1 (2023-06-01)——– použitá systémová metóda pre generovanie pdf súboru- zmena zistenia sumy výšky dobierkyversion 3.0——– zmeny js a php funkcii pre formatovania cien- email adresa pri odosielaní FA podľa pobočky- načítavanie firemných údajov z pobočky a nie z firmy- zmeny v oznaceniach telephone1=>phone, telephone3=>fax, telephone4=>mobile- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.3——– upravy zobrazenia vlastneho nazvu pre doslu objednavkuversion 2.8.2——-! oprava zobrazenia poctu nacitanych notifikacii! oprava znaku noveho riadku ak sa email odosiela cez htmlversion 2.8——-+ pridany znak %b pre dobierkovu sumu! oprava sposobu prepravy v texte (v pripade ze ma metoda vlastny text)version 2.7——-+ moznost do notifikacie pridat aj sposob prepravy (hlavna metoda)! oprava c. zak. objednavky v texteversion 2.6——– doplnenie chybajucich anglickych prekladov- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)version 2.5.2————– php upravy- doplnenie anglickych prekladovversion 2.5.1————– predpriprava pre eurosms (zvlast php trieda)- vymazanie cache po ulozeni nastaveniversion 2.5———— prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.7————– zmena minimálnej licencieversion 2.4.6————-! oprava prekladu v administraciiversion 2.4.5————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.4————– zmena adresara pri posielani dokumentu mailomversion 2.4.3————-! oprava pri porovnavani verzii pri ich aktualizaciiversion 2.4.2————– uprava aktualizacie pre novsie verzieversion 2.4.1————– zmena nacitania PDF fakturyversion 2.4———–+ moznost prilozit prilohu objednavky alebo faktury pri odosielani notifikacie emailom+ do textu notifikacii pridane info o c. zakaznickej VO- nacitanie poloziek z objednavok bez variabilnych produktov- #250 popup administracie uzavriet s ESC! oprava diakritiky v texte emailu! #248 refresh datatable po zmene colvisversion 2.3.8————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.3.7————– administracia rozsirenia cez popup oknoversion 2.3.6————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.3.5————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.3 – initial