EnglishSlovak

Modul Notifikácie

Oznamovanie zákazníkov o stave objednávok a faktúr

Popis modulu

Notifikácie je modul, ktorý umožňuje odosielať emailové oznámenia zákazníkovi o vybaviteľnej objednávke alebo o zaslanom tovare.

Základné požiadavky

Vytváranie upomienok nie je limitované, ale ak ich chcete aj odosielať emailom, tak minimálna licencia onlineERP systému je STANDARD.

Funkčnosť

Základom notifikácie je nadefinovaní text, ktorý sa má odosielať. Ten sa definuje v administrácii modulu. Do textu je možné umiestniť parametre, ktoré budú preložené vo výslednom oznámení.
Oznámenie môže obsahovať:
  • informácie o vybaviteľnej objednávke (priamo na stránke notifikácií sa zobrazí zoznam vybaviteľných objednávok).
  • informácie o odoslanom tovare spolu s vystaveným číslom faktúry s priložením PDF danej faktúry. Súčasťou tohto oznámenia môže byť aj sledovacie číslo balíka (tento údaj sa získava z prepravného balíka a je možné ho prepojiť s rozšírením “prepravcovia zásielok”, kde číslo balíka sa automaticky generuje na strane kuriéra a ukladá do systému)

 

Notifikáciu je možné odoslať aj priamo z dokladu (objednávky alebo faktúry).
Notifikáciu nie je nutné odosielať emailom, ale poslúži aj ako interné označenie, že bol zákazník o pohybe tovaru oboznámený. Prípadne je v budúcnosti možné odoslať oznámenie formou SMS.

Galéria modulu

Základné okno Notifikácie
Základné okno Notifikácie

30

Kategórie:
Aktuálna verzia

2.6

Posledná aktualizácia:

15.12.2021

História zmien

version 2.6——– #525 js premenne nacitavane z controlleru- defaultne nacitanie triedy transactions- doplnenie chybajucich anglickych prekladov- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)version 2.5.2————– php upravy- doplnenie anglickych prekladovversion 2.5.1————– predpriprava pre eurosms (zvlast php trieda)- vymazanie cache po ulozeni nastaveniversion 2.5———— prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- #428 v datatables pouzite polia udajov, z ktorych sa ziskavaju data bez nutnosti ich volat v kazdom riadkuversion 2.4.7————– zmena minimálnej licencieversion 2.4.6————– zjednotenie route odkazov bez nutnosti volat typ pripojenia SSL! oprava prekladu v administraciiversion 2.4.5————– nie je nutne nacitat kniznicu zo standard licencie- #252 bootstrap toast oznamovacie bubliny namiesto pnotifyversion 2.4.4————– zmena adresara pri posielani dokumentu mailomversion 2.4.3————-! oprava pri porovnavani verzii pri ich aktualizaciiversion 2.4.2————– uprava aktualizacie pre novsie verzie- #384 rozdelenie aktualizacii na blokyversion 2.4.1————– zmena nacitania PDF fakturyversion 2.4———–+ moznost prilozit prilohu objednavky alebo faktury pri odosielani notifikacie emailom+ do textu notifikacii pridane info o c. zakaznickej VO- nacitanie poloziek z objednavok bez variabilnych produktov- zmena premennej payment_code na payment_method- #250 popup administracie uzavriet s ESC! oprava diakritiky v texte emailu! #248 refresh datatable po zmene colvisversion 2.3.8————– oprava popover s html content po aktualizacii bootstrap na 4.3.1version 2.3.7————– administracia rozsirenia cez popup oknoversion 2.3.6————– PHP upravy pre novsie verzie (prepisany sizeof() na count() resp. empty())- odstraneny nepotrebny js suborversion 2.3.5————– aktualizacia fontawesome na 5.1 + aktualizacia js kniznicversion 2.3 – initial