EnglishSlovak

Rozšírenie Odsúhlasovania

Žiadosti o odsúhlasovanie faktúr a zmien dokumentov.

Popis rozšírenia

Odsúhlasovania je rozšírenie, ktoré pridáva do jednotlivých častí systému možnosť odoslať majiteľovi firmy žiadosti o odsúhlasenie vykonania procesov:

Funkčnosť

V rámci systému môžu nastať nasledujúce situácie, kedy systém bude vyžadovať odsúhlasenie:

  • pri vystavovaní faktúry
V tomto prípade musí byť porušená minimálne jedna z platobných podmienok zákazníka (faktúrou prekročil limit úveru, má nastavenú splatnosť 0 dní alebo platbu vopred resp. má faktúry po splatnosti). Takúto faktúru je povolené vystaviť aj napriek porušeniu
podmienok. Možnosťou je buď vystaviť faktúru s platbou na dobierku (kedy sa zodpovednosť za úhradu viaže na zamestnanca) alebo pred uložením faktúry vystaviť príjmové doklady z nevyplatených faktúr v minimálnej sume (ktorá sa zadáva v administrácii rozšírenia).
  • pri zmene príjemky
V prípade, ak má používateľ právo iba na zápis príjemky a potrebuje opraviť nejaký údaj, rozšírenie umožní odoslať žiadosť o dočasnú zmenu príjemky (časové obmedzenie sa nastavuje v administrácii rozšírenia).
  • pri korekcii v osobnej pokladnici
Ak je nainštalované rozšírenie “Osobná pokladnica”, tak zamestnanec si môže upraviť stav svojej pokladnice cez korekciu, ktorú odošle majiteľovi firmy.

Ostatné informácie

V každom vyskakovacom okne odsúhlasenia môže žiadosť odsúhlasiť aj majiteľ firmy zadaním svojich prístupových údajov (menom a heslom), čím sa žiadosť stane automaticky akceptovaná.

Samotné povolenie resp. odmietnutie žiadosti má majiteľ firmy možnosť buď cez samostatný box na nástenke alebo z menu v sekcii informačných správ.

Žiadosť odsúhlasovania sa viaže na konkrétneho zákazníka (zamestnanca) a na konkrétnu sumu. Používateľ, ktorý požiadal o odsúhlasenie môže mať otvorené okno so žiadosťou (odpoveď sa kontroluje automaticky každých 5min) alebo môže rovnaký doklad vystaviť znova. Ak je odpoveď kladná, tak sa doklad môže uložiť.

Galéria modulu

Okno Odsúhlasovania faktúry
Okno Odsúhlasovania faktúry

35

Kategórie:
Aktuálna verzia

5.0

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

História zmien

version 5.0——– zmeny js a php funkcii pre formatovania cien- odstranena ikonka krok spat v modal oknach (ostava iba X) pre zavretie okna- php úpravy podľa jadra systému! oprava zobrazenia a potvrdenia žiadostí ak je vo firme viac majiteľovversion 3.0——– doplnenie chybajucich anglickych prekladov- premiestnenie dashboardov (widgets = box) a novy sposob ich nacitavania- velke upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)! oprava evidencie faktura na dobierkuversion 2.8———— #434 presunute nastavenia zo systemu, ci sa ma odsuhlasovat predaj zakaznikovi po splatnosti- js upravy- doplnenie anglickych prekladov- textova upravaversion 2.7———–+ moznost odsuhlasenia zapisu prijemky ak je ukladana vyssia cena ako je ulozena- #448 pouzit na kodovanie hesiel pri js validaciach namiesto Des Cryptojs-aes! oprava zobrazenia modal okna potvrdenia- oprava textu pri kontrole odsuhlasenia prijemkyversion 2.6———–! oprava preloader ikonky pri ukladani faktury- boxy nastenky spustane az po nacitani uvodnej stranky- prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POSTversion 2.5.2————– zmena minimalnej licencie a drobne upravyversion 2.5.1————-! oprava zobrazenia oznamenia o uspesnej validacii ziadosti- zjednotenie route odkazov bez nutnosti volat typ pripojenia SSLversion 2.5———— #228 zmena vzhladu dashboardu (bez datatable) version 2.4.5————– presunutu nastavenie “Minimálne percento pri uhradách starších faktúr” z jadra systemu- zmeny kvoli moznosti prijimania notifikacii definovane v profile pouzivatelaversion 2.4.4————– uprava aktualizacie pre novsie verzie- #315 uprava kontroly aktivnych modulov a rozsireni z javascript- #359 kontrola mena pri prihlasovani (case sensitive)- #250 popup administracie uzavriet s ESCversion 2.4.2————– administracia rozsirenia cez popup oknoversion 2.4.1————– lepsia kontrola, ci po odsuhlaseni sa nezmenila suma! kontrola ci existuje vykonana transakcia po odoslani ziadosti + drobne textove upravyversion 2.4————-! oprava kontroly pouzivatelskych prav pri odsuhlasovani cez admina! par oprav- par textovych uprav- prepisana logika zistovania udajov z plat. podmienok a ich aplikovanieversion 2.3 – initial