EnglishSlovak

Modul Dokumenty

Evidencia firemných dokumentov.

Popis modulu

Dokumenty je modul, ktorý umožňuje evidenciu firemných, ale aj iných dokumentov s obmedzeniami podľa prístupových práv.

Základné požiadavky

Dokumentom je každý nahraný súbor, ktorý môže byť rôzneho formátu (napr. PDF, XLS, DOC, JPG, AVI,…). Súbor nie je limitovaný jeho veľkosťou.

Minimálna licencia onlineERP systému je STANDARD, keďže môžnosť nahrávať súbory do systému je možná až od tejto licencie.

Funkčnosť

Každý dokument obsahuje názov, popis a kategorizáciu. Kategórie je možné vytvoriť v základnom okne modulu priamo zo stromovej štruktúry dokumentov.

Každý dokument obsahuje okrem základných údajov aj možnosť:

  • pridať medzi obľúbené (čím sa takéto dokumenty zobrazia na základnej stránke modulu)
  • označiť ako uzamknutý (používateľ na tento krok musí mať najvyššie práva a týmto uzamknutím sa zabráni ďalším úpravám)
  • označiť ako skontrolovaný (môže sa použiť na označenie dokumentu, ktorý má byť verifikovaný vyššou autoritou vrámci firmy)
  • obmedziť prístupovými právami (podobne ako je to pri reportoch a formulároch, čiže obmedzenie resp. viditeľnosť pre konkrétnych používateľov, podľa zamestnaneckých úloh alebo zamestnaneckých oddelení)

 

Galéria modulu

Hlavné okno modulu
Hlavné okno modulu
Nahratie nového dokumentu
Nahratie nového dokumentu
Základné okno dokumentu
Základné okno dokumentu

20

Kategórie:
Aktuálna verzia

2.0.1

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

Vyžaduje

licencia STANDARD

História zmien

version 2.0.1 (2023-06-01)——– designová úpravaversion 2.0——– zrušená možnosť zaradiť zamestancov do oddelení- doplnenie chybajucich anglickych prekladov- php úpravy podľa jadra systému- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)version 1.5——– php úpravy podľa jadra systémuversion 1.3.3————– php úpravy podľa jadra systémuversion 1.3.2————– php úpravy podľa jadra systémuversion 1.3.1————-! oprava pristupovych prav pri ukladani dokumentu! par oprav pri nacitani dokumentu (ID dokumentu nie je typu int)version 1.3———— prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POSTversion 1.2.2————-! oprava viditelnosti zmeny pristupovych pravversion 1.2.1————– zmena minimalnej licencieversion 1.2———— php úpravy podľa jadra systémuversion 1.1———–+ #390 moznost vramci bezpecnosti dokumentov nastavit viditelnost aj podla uloh zamestnancaversion 1.0———–initial