EnglishSlovak

Modul Upomienky

Evidencia a rozposielanie zákazníckych upomienok.

Popis modulu

Upomienky je modul, ktorý umožňuje ukladať a odosielať upomienky zákazníkov, ktorých faktúry sú po splatnosti.

Základné požiadavky

Vytváranie upomienok nie je limitované, ale ak ich chcete aj odosielať emailom, tak minimálna licencia onlineERP systému je STANDARD.

Funkčnosť

Každá z upomienok má 3 fázy:
  1. Upomienka 1 (prvotné upozornenie obsahujúce neuhradené faktúry so zreteľom na ich uhradenie)
  2. Upomienka 2 (druhé upozornenie so zreteľom na nereagovanie na 1. upomienku)
  3. Pokus o zmier (tretie a posledné upozornenie so zreteľom na právne následky za neuhradenie faktúr)

Zároveň z karty zákazníka je možné vytvoriť aj predbežnú upomienku, ktorá nebude zapísaná do systému, ale slúži skôr ako saldo konto vystavených neuhradených faktúr.

Jednotlivý stav upomienok sa zobrazí aj v karte zákazníka alebo vo finančných reportoch zákazníka.

 

Galéria modulu

zakladné okno upomienky
zakladné okno upomienky
finanačný stav zákazníka s upomienkou
finanačný stav zákazníka s upomienkou

30

Kategórie:
Aktuálna verzia

3.0.1

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

História zmien

version 3.0.1 (2023-06-01)——-! oprava ukladania id zákazníka- php úpravy podľa jadra systémuversion 3.0——– zmena funkcii formatovania cien na formularoch a reportoch- zmeny js a php funkcii pre formatovania cien! oprava zobrazenia datumu splatnosti! oprava zobrazenia zákazníckych údajov na formulári! oprava ukladania a načítanie dokladov podľa firemných pobočiek! oprava v načítaní hlavnej fakturačnej adresy- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.3——– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.2——– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.8.1——-! oprava zobrazenia duplicitnych poloziek na formulariversion 2.8——– spravne zobrazenie textu pri uspesnom zmazani- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)- php úpravy podľa jadra systému! oprava ID pobocky a ukladania upomienkyversion 2.7.2————– php a js úpravy podľa jadra systémuversion 2.7.1————-! oprava duplicitneho ukladania upomienkyversion 2.7———— kontrola ukladania dokladu, ci DB nevratila chybu- prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POST- odstranene nepouzivane php metody z tcpdf formularov a reportovversion 2.6.1————-! oprava pri instalacii formularov s pociatocnymi pravamiversion 2.6———— #334 zjednotene zobrazenie nulovych sum- #205 prepisana logika evidencie udajov v skrytych stlpcoch (zvysenie rychlosti nacitania dokladov min. 3nasobne)- php úpravy podľa jadra systémuversion 2.5———— prepisane formulare a reporty na mPDFversion 2.4.4————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4.3————– vypocet datumu splatnosti vyslych faktur podla datumu vystavenia- z udajov formularov a reportov odstraneny datum vytvoreniaversion 2.4.2————– #299 kontrola dvojkliku pri ukladani v PHP (pomocu session)version 2.4.1————-+ modal pri tlaci dokumentov (ak je zapisany dokument, tak si pouzivatel zvoli ci ho chce “iba vytlacit” alebo “ulozit a vytlacit”)- #213 – zabranenie dvojkliku pri ukladani dokladovversion 2.4———— ukladanie ID zakaznika! oprava datumu splatnosti(z datumu dodania)version 2.3 – initial