EnglishSlovak

Rozšírenie Finančné plánovanie

Firemné alebo zamestnanecké plánovanie financií.

Popis rozšírenia

Finančné plánovanie je rozšírenie, ktoré pridáva do sekcie finančných údajov, do zamestnaneckej karty a do karty profilu zamestnanca možnosť evidovať finančný plán predaja a analyzovať jeho plnenie.

Funkčnosť

Finančný plán sa definuje na každý mesiac zvlášť a je možné definovať samotnú výšku plánu ako aj minimálnu sumu plnenia.
Finančný plán je možné zvlášť definovať za celú firmu, pobočku alebo za zamestnanca.
Ďalšou funkciou je porovnanie plánov z minulých rokov a následnej percentuálnej zmeny (ide o pomôcku v prípade zadávania plánu na začiatku roka).

Výstupom z plánu je výsledok z predaja po mesiacoch a percentuálny podiel medzi plánom a dosiahnutým výsledkom. Tento výsledok je tiež zobrazený vo forme grafu. Súčasťou výsledku je aj koláčový graf, ktorý znázorňuje podiel zamestnancov na dosiahnutom výsledku.

Súčasťou rozšírenia Finančné plánovanie sú aj dva boxy na nástenke, ktoré graficky znázorňujú výsledky plánu.

 

Galéria modulu

graf finančné plány
graf finančné plány
zakladne okno financneho planovania
zakladne okno financneho planovania

40

Kategórie:
Aktuálna verzia

5.0

Posledná aktualizácia:

03.06.2023

História zmien

version 5.0——– zmeny js a php funkcii pre formatovania cien- textové zmeny- jeden layout pre finančné údaje s redesignom podľa fin. údajov- php úpravy podľa jadra systému- upravy zobrazenia a vypoctu vysky boxov na nastenkeversion 3.0——– doplnenie chybajucich anglickych prekladov- premiestnenie dashboardov (widgets = box) a novy sposob ich nacitavania- presunuty user_finance widget z premium licencie- velke upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)- php úpravy podľa jadra systému! oprava cesty k ajax udajom z widgetuversion 2.7.1————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.7———— php a js upravy- definovanie zalozky pre profil pouzivatela- tab_list premenna pre zalozku v zamestnancoch! oprava textovej definicieversion 2.6.1————– textova zmena- prehodene hodnoty v grafe planuversion 2.6———– oprava velkosti pie grafu! oprava zobrazenia udajov z predch. a rokov- boxy nastenky spustane az po nacitani uvodnej stranky- prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POSTversion 2.5.2————– designova uprava v boxoch nastenky- odstranene typy fin. planu (ostava iba fin. plan z predaja)version 2.5.1————– zmena minimalnej licencie a drobne upravyversion 2.5———— #334 zjednotene zobrazenie nulovych sum- #252 bootstrap toast oznamovacie bubliny namiesto pnotifyversion 2.4.4————– uprava aktualizacie pre novsie verzie- zmena nacitania udajov po zvoleni viacerych pobociek- zistovanie fin. udajov podla datumov a nie periodversion 2.4.2————– ziadne formulare rozsirenie nema, takze nie je nutne definovat cestu k nim! oprava zistovania fin. a sklad. udajov pri zadani datumov (pri predaji sa ma brat datum dodania)! oprava zistovania fin. udajov ak ma pouzivatel iba jednu predv. pobockuversion 2.4.1————– php úpravy podľa jadra systémuversion 2.4———— prepisane zobrazovanie mnozstiev (min. na tolko des. miest ako je v nastaveniach namiesto doterajsieho 1 des. miesta)! oprava filtra datumu dashboardu fin. plan! oprava generovania planov na dalsi rok pre store_id 0! generovat plan pre novu pobocku! oprava zobrazenia % v pie chart! oprava generovania grafovversion 2.3 – initial