EnglishSlovak

Modul Newsletter

Posielanie informačných emailov zákazníkom.

Popis modulu

Newsletter je modul, ktorý umožňuje odosielať informačné a reklamné emaily zákazníkom, ktorí si takéto odosielanie odsúhlasili.

Základné požiadavky

Modul vyžaduje minimálne licenciu STANDARD, keďže až od tejto licencie je možné odosielať doklady mailom.

Základné vlastnosti

Zákazník musí mať v karte zaškrtnuté “odber aktualít emailom”. Následne v rámci výberu zákazníkov sú v module vytvorené rôzne filtre:

  • podľa zákazníkov (iba zákazníci, iba firmy, iba zákazníci s predajom)
  • podľa krajov
  • podľa obcí
  • podľa typu firiem

 

Vytvorili sme aj 3 základné HTML šablóny, ktoré samozrejme je možné meniť, prípadne si vytvoriť a uložiť vlastné šablóny, ktoré budete používať. HTML šablóny môže obsahovať štylizované texty, obrázky, odkazy.

 

Pred samotným odoslaním je možné zobraziť náhľad odosielaného mailu, prípadne si ho v rámci testu odoslať na zvolený email. Tiež je možné mail uložiť ako koncept, ku ktorému sa neskôr používateľ môže vrátiť.

 

Newsletter ako odoslaný mail môže obsahovať aj prílohu.

35

Kategórie:
Aktuálna verzia

1.3

Posledná aktualizácia:

15.12.2021

Vyžaduje

licencia STANDARD

História zmien

version 1.3——– #525 js premenne nacitavane z controlleru- defaultne nacitanie triedy contacts- doplnenie chybajucich anglickych prekladov- jazykove upravy- upravy a opravy podla PHP 8.0 (z php runtime warningov)! oprava nacitania prijemcov a mailu odosielatelaversion 1.2.3————– uploader defaultne na vsetkych strankachversion 1.2.2————– vymazanie cache nastaveni pri individualnej zmene parametru nastaveniaversion 1.2.1————– php upravy- doplnenie anglickych prekladov! oprava js callback po odoslani newsletteruversion 1.2———–+ moznost pridat dodatocne emailove adresy! oprava nacitania zakaznikov z filtrovversion 1.1———— prepisana komunikacia s mysql cez prepared statement + osetrene vsetky parametre GET a POSTversion 1.0.2————– prilohy su iba v standard licencii a min. licencia je standardversion 1.0.1————– zjednotenie route odkazov bez nutnosti volat typ pripojenia SSLversion 1.0 – initial