EnglishSlovak

Podnikový systém onlineERP

Online podnikový ERP systém na spracovanie ekonomických dokladov, vedenie skladu a zjednodušenie ďalších firemných procesov. Samozrejmosťou je prepojenie skladu a objednávok s eshopom ako aj možnosť tlače pokladničných dokladov priamo z webovej stránky cez registračné pokladne eKasa online
Podnikový systém už od 80€ bez dodatočných mesačných poplatkov a bezkonkurenčné podmienky pri zmene systému na mieru presne podľa Vašich požiadaviek.

Čo je online ERP?

onlineERP rieši všetky podnikové procesy ako: faktúrácia, skladové hospodárstvo a informačný systém. Pracuje online cez webové rozhranie a je napísaný v jazyku PHP s databázou MySQL. Inštaluje sa na váš lokálny počítač alebo na vašu podnikovú webovú stránku. Je jednoduchý, ale zároveň obsahuje vlastnosti, ktoré spĺňajú aj zložitejšie nároky. Je vhodný pre malé až stredné firmy, ale aj pre obchodné prevádzky s viacerými pobočkami. Zjednodušuje administráciu firmy, zjednocuje zber dát, ktoré sa na základe právomocí ďalej rozdeľujú medzi zamestnancov. Tiež umožňuje prepojenie a komunikáciu s externými zariadeniami a inými systémami ako napr. eshopom OpenCart. Viac info…

Spolupráca v reálnom čase

Spolupráca v reálnom čase

Vďaka prístupu z webovej lokality resp. mobilnej aplikácie a medzipobočkového prepojenia sa manažér dostane k svojim dátam rýchlo, odkiaľkoľvek a v reálnom čase. Môže sledovať všetky ekonomické transakcie, analýzy ako aj objednávky z eshopu. Vďaka administrácii prístupových práv má tiež možnosť sledovať aktivitu zamestnancov.

Fakturácia a skladové hospodárstvo

Fakturácia a skladové hospodárstvo

Vytváranie ponúk, objednávok, faktúr, príjemiek, dodacích listov, dobropisov prepojené so skladom s možnosťou exportu do účtovníckych programov. Všetky transakcie, skladové karty, kontakty sú rozdelené v rámci pobočiek, tiež s možnosťou evidencie komisných skladov. Plus umožňuje priamu tlač pokladničných blokov a úhrad faktúr z webovej stránky ako aj prepojenie s Vašim eshopom.

podpora a vyvoj

Podpora a vývoj

Rýchly vývoj nových funkcií a rýchla podpora. Ponúkame zmenu systému na mieru za veľmi výhodných podmienok. Vypracujeme firemné internetové stránky s eshopom, ktorý prepojíme so systémom onlineERP. Zároveň poskytujeme aj osobné školenia a prezentácie.

Základné prvky

mobilita

Prístup do systému vždy, keď to potrebujete

Mobilita

Aktuality

Máte otázky?
Kontaktujte nás
dohodnite si s nami prezentáciu online alebo priamo u vás vo firme